Dominikana wakacje - last minute i all inclusive

Dominikana to kraj wyspiarski, który jest częścią Wielkich Antyli i leży między Atlantykiem, a Karaibami. To państwo karaibskie uważane jest za absolutnie wymarzone miejsce na wakacje w słońcu, nad morzem i na plaży. Kraj ma również wiele do zaoferowania pod względem kulturalnym i historycznym: Stolica Santo Domingo jest pierwszą stolicą Ameryki Północnej i Południowej i czeka na Ciebie z licznymi zabytkami w stylu kolonialnym. Aktywni urlopowicze docenią klejnot Karaibów z ponad 25. fantastycznymi polami golfowymi, jedne z najbardziej znanych miejsc do nurkowania na świecie i inne atrakcje, takie jak wycieczki łodzią motorową, nurkowanie snuba (połączenie snorkelingu i nurkowania), kitesurfing, parasailing, żeglarstwo lub niezapomniane safari z wielorybami. Zdecydowanie powinieneś spróbować typowych dań kreolskich, takich jak danie narodowe „La Bandera Dominicana” (ryż z fasolą), smażone banany, pastelitos lub pyszne desery z mango, kokosem i rumem.

Wakacje na Dominikanie to czysty odpoczynek i relaks. Średnia temperatura to 28 stopni. Temperatura wody wynosi średnio od 24 stopni do 30 stopni. Te warunki klimatyczne są optymalne dla idealnego pobytu w raju. Liczne piaszczyste plaże są idealne na relaks. Pływanie w turkusowej wodzie to czysta przyjemność.

Tropikalne temperatury i dobrze rozwinięta infrastruktura przyciągają każdego roku na tropikalną wyspę około czterech milionów turystów z całego świata. Wzdłuż białych, piaszczystych plaż znajduje się wiele hoteli, więc rezerwacja pokoju jest łatwa i bezproblemowa. Osoby dokonujące wczesnych rezerwacji często otrzymują oferty w rozsądnych cenach. Na naszym portalu znajdziesz wiele ofert all inclusive, w opcji last minute i first minute. Wybierz i zarezerwuj wakacje na Dominikanie już teraz.

Dominikana wakacje 2022, kolejne proponowane hotele all inclusive