Oferty - wczasy, wakacje, wycieczki all inclusive

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego pakietu hoteli z all inclusive. Znajdziesz tutaj tysiące hoteli o różnym standardzie w Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Egipcie i w wielu innych krajach. Wybierz interesującą Cię długość pobytu, standard hotelu i termin. U nas zawsze znajdziesz tanie wczasy za granicą all inclusive - codziennie nowe oferty.


Wczasy autokarem all inclusive

Wasze najczęstsze zapytania

All inclusive jak to wygląda

Co obejmuje pakiet all-inclusive? Co najmniej 3 posiłki (głównie w formie bufetu), przekąski, lody, kawa i ciasto (w zależności od hotelu), lokalne lub markowe napoje bezalkoholowe i alkoholowe (zwykle ograniczone w czasie), oferty sportowe (w zależności od hotelu), inne dodatkowe usługi, np. masaże (w zależności od hotelu). Dla kogo jest All Inclusive? Pakiet all-inclusive oznacza, że ​​podróżni nie muszą się już o nic martwić i mogą spędzić wakacje bezstresowo. Na miejscu nie ma zazwyczaj żadnych dodatkowych kosztów. Ale uwaga: nie ma jednolicie zdefiniowanego zakresu usług dla all inclusive i niekoniecznie WSZYSTKO jest w cenie. Powinieneś dokładnie przestudiować ofertę dla każdego hotelu. Na przykład przekąski i napoje mogą być ograniczone w czasie lub ograniczone do lokalnych produktów. Posiłki są zazwyczaj oferowane w formie bufetu, a dania z karty czasami kosztują więcej. Usługi dodatkowe, takie jak sport i wellness, również mogą być płatne. Początek i koniec pakietu all inclusive w dniu przyjazdu i wyjazdu również różnią się w zależności od zasad organizatora wycieczki lub hotelu. Pakiet all-inclusive nie jest odpowiedni dla podróżnych, którzy nie chcą nosić opasek na rękę przez całe wakacje. Kolejna wada: bogatą ofertę można poczuć po wakacjach na wadze!

Gdzie all inclusive

Wyżywienie all inclusive organizowane jest głównie w większych kompleksach hotelowych w Europie i na całym świecie. U nas możesz wykupić wakacje all inclusive czołowych organizatorów, takich jak Itaka, Grecos, Coral Wezyr Travel, Rainbow, TUI, Rego Bis, Exim Tours i i wielu innych.

Gdzie na all inclusive

Które miejsca docelowe są odpowiednie na wakacje all inclusive? Istnieją hotele w wielu popularnych krajach wakacyjnych, które specjalizują się w ofertach AI:
Turcja all inclusive: Turcja oferuje niedrogie wczasy all inclusive w licznych hotelach przy plaży. Często można znaleźć oferty poniżej 1200 zł za tydzień. Grecja all inclusive: na ziemi tysiąca wysp znajduje się wiele niedrogich pakietów, które czasem pozwalają na last minute all inclusive za mniej niż 1400 zł tygodniowo. All Inclusive Baleary (Ibiza, Majorka Minorka), Wyspy Kanaryjskie: jeśli chcesz doświadczyć różnorodności Balearów czy Wysp Kanaryjskich, masz szczególnie duży wybór w lecie, aby znaleźć idealną lokalizację i odpowiednią kategorię hotelu. Sycylia All Inclusive: największa wyspa Morza Śródziemnego oferuje wczasowiczom all inclusive i kulinarne przysmaki, a także zapierające dech w piersiach plaże po okazyjnej cenie. All inclusive Malediwy: nawet egzotyczne wymarzone miejsca, takie jak Malediwy, można zarezerwować w opcji all inclusive. Oczywiście do bardzo popularnych kierunków z all inclusive należą też Tunezja i Egipt.

Gdzie najtaniej all inclusive

Oczywiście u nas! W marcu sprawdziliśmy ceny wczasów na 7 dni na wyjazdy w sierpniu 2020. Tutaj kraje w kolejności, wg najniższej ceny: 1. Bułgaria 2. Turcja 3. Egipt 4. Malta 5. Tunezja 6. Grecja 7. Albania 8. Chorwacja 9. Cypr 10. Hiszpania. Najtańszym hotelem okazał się hotel Vezhen w Bułgarii.

Kiedy kupować all inclusive

Tak jak i inne oferty, wakacje all inclusive warto zarezerwować w promocji First Minute. Takie oferty zdarzają się już z wyprzedzeniem kilkunastu miesięcy. Często jest możliwość niskiej zaliczki i bezpłatna opcja zmiany kierunku. Można też poczekać na oferty Super Last Minute. Jednak w roku 2019 oferty last minute nie zawsze były tak atrakcyjne jak w poprzednich latach. Oczywiście przez cały czas rok warto śledzić nasze strony, by wyszukać dla siebie najlepszą ofertę.

Dlaczego wakacje all-inclusive są popularne, all inclusive czy warto

Wycieczka all-inclusive to wszechstronny "pakiet beztroski". Wszystkie usługi związane z wakacjami rezerwujesz w jednej ofercie: obejmują one przelot i hotel, transfer, posiłki z napojami, ubezpieczenie, opiekę na miejscu oraz często zajęcia animacyjne. Organizator wycieczek układa wszystkie te usługi tak, abyś mógł całkowicie się zrelaksować podczas wakacji i nie musiał się o nic martwić. Ponadto dokładnie wiesz ile zapłacisz za swoje wakacje wraz z wyżywieniem.

All inclusive czy ultra all inclusive, różnica

Terminy "ultra all inclusive” czy „all inclusive plus” są używane przez organizatorów wycieczek w celu podkreślenia rozszerzonej oferty all-inclusive. Zazwyczaj są to dodatkowe posiłki czy większa ilość barów dostępnych w ciągu dnia. Ponieważ warunki te nie podlegają precyzyjnym wytycznym, zakres oferty może się znacznie różnić w zależności od hotelu. Dlatego przed dokonaniem rezerwacji zapoznaj się ze szczegółowymi usługami oferowanymi przez pakiet Ultra All-inclusive w opisie oferty danego hotelu.

All inclusive czy full board lub hb, rożnica

Jaka jest różnica między all inclusive a pełnym wyżywieniem lub dwoma posiłkami? Przy rezerwacji pełnego wyżywienia wliczone jest śniadanie, lunch i kolacja, przy HB - śniadania i obiadokolacje, ale nie napoje. Rzadko można spotkać hotele, które w takiej opcji proponują darmowe napoje np. wodę czy piwo. Zazwyczaj trzeba za nie dodatkowo zapłacić, a dodatkowe przekąski w ciągu dnia też nie są wliczone. Oferta all inclusive obejmuje trzy wymienione posiłki, w tym napoje, a często także przekąski, takie jak ciasta po południu lub koktajle w barze przy basenie.